Led Ekran ve Görüntü Sistemleri

Profesyonel Prodüksiyon Hizmetleri

Organizasyonlarınızda kendinizi daha iyi ifade edebilmenin en etkili yolu görüntü sistemleridir. Projeksiyon, LED Ekran , Plazma Wall , Dataton Watchout sistemi, Sunumlarınızı daha akıcı ve sorunsuz bir biçimde geçebilmesi için ihtiyaç duyulan görüntü ekipmanlarımızla kiralama hizmeti vermekteyiz.. Firmamız bünyesindeki LED Ekranlar ve Projeksiyon Sistemleri farklı kullanım alanlarında üstün kalitede sunum yapmanızı sağlar. Uzman Teknik ekibimiz Organizasyonun planlama aşamasından, bitimine kadar sizlere her türlü teknik desteği sağlar.

LED Ekran bir başka adıyla Dev Ekranlarımız, Standart 281 trilyon renk, HDMI görüntü, video görüntüsü, canlı yayın, resim ve animasyon gösterebilir. Modüller AVI, MPG, WMV, JPG, BMP, GIF, SWF gibi formatları destekler. Bir bilgisayarla yönetilir. Wireless, Ethernet, fiber optik, ADSL, PPP gibi metotlarla iletişim sağlayabilir.

LED Ekranlarda 3mm, 4mm, 5mm, 7,62mm, 10mm, 12mm, 14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 25mm, 31.25mm, 45mm,100mm gibi pek çok piksel aralığı vardır. Piksel aralığı görüntü kalitesi üzerinde etken olan en önemli faktörlerden biridir.

LED Ekran deyince piksel aralığı kadar önemli olan konulardan biride pikselde bulunan LED sayısıdır ve genellikle her bir pikselde 2 kırmızı 1 yeşil ve 1 mavi veya 1 kırmızı 1 yeşil 1 de mavi LED bulunmakla birlikte kırmızı, yeşil ve mavi çiplerin bir arada bulunduğu tek bir ledden oluşan piksel yapısıda mevcuttur. Piksel içerisindeki LED diziliminde üçgen, kare ve çizgi dizilimi en sık rastlanan LED yerleşimidir.

LED Ekranlar iç mekân, dış mekân ve yarı dış mekân diye üçe ayrılmakla birlikte genellikle iç mekân ve dış Mekân LED Ekranlar tercih edilir.

Videoyu oynat

HIZLI İLETİŞİM

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Formu doldurun yada aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşın. Konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

Diğer Hizmetler