HAKKIMIZDA

BİZİ TANIYIN

‘’SHOW ORGANİZASYON’’ Kurulduğu ilk günden beri Türkiye ve Yurt dışında birçok Kurumsal Organizasyonlara ve büyük gösterilere imza atmış sayılı firmalardan biridir.

Teknik Prodüksiyon yönetimi ve konusunda uzman kadromuz Organizasyonun Planlanmasından bitimine kadar sizlere her türlü teknik desteği vermektedir. Show Organizasyon Kurumsal Organizasyonlar, Tanıtım, Lansman,Özel gala geceleri ,Konser Organizasyonları,Konsept Partiler, Düğün Organizasyonları,Dekorasyon hizmetleri ve kişisel Organizasyon danışmanlığı gibi birçok faaliyet alanında hizmet vermektedir. Son yıllarda yaptığımız yatırımlar ile Türkiye’nin En güçlü Lazer Gösterisi sistemlerini bünyemize kattık. Bunun yanı sıra uzaktan kumandalı Müzik ile senkronize Havai Fişek patlatma sistemlerimiz, İthal ettiğimiz Universal Efect CO2 Efect ve Alev Makinalarımız ve sahne Showlarında kullanılan diğer ekip ve ekipmanlarımız ile Sektöründeki gelişimeleri ve teknolojiyi yakından takip eden teknik kadromuz dünya standartlarındaki cihaz ve makine parkurumuz ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

  • Açık fikirli ve katılımcı yönetim anlayışımızla organizasyon dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek, sektörün en iyilerini bünyemize kazandırmak,
  • Çalışanlarımızın teknik ve mesleki becerilerini üst seviyeye çıkartarak hizmet kalitemizi yükseltmek,
  • İş ahlakını üstün tutmak ve çizgimizi korumak için çok çalışmak,
  • Sorumluluk duygusu ile hareket etmek,
  • Temel prensibimiz olan “Müşteri Daima Haklıdır” ilkesi ile hareket ederek müşterilerimizin istekleri doğrultusunda; akıllı, yaratıcı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunan kurumsal bir organizasyon ve danışmanlık firması olmaktır.