Teknik Prodüksiyon Yönetimi

Profesyonel Prodüksiyon Hizmetleri

Uzmanlık alanları ve konusunda son derece profesyonel olan Prodüksiyon direktörlerimiz, teknik ekibimiz ve operasyon elemanlarımız, Organizasyonun Proje aşamasından başlayarak, etkinlik akışının, görüntü ,ses ve ışık sistemlerinin   planlanmasından ve kurulumundan sorumludur.

Tasarım
İlk izlenim her zaman çok önemlidir. Basın toplantılarından ,konserlere, ürün lansmanlarından, uluslararası açılışlara ve her türlü Organizasyonda uzman tasarım ekibimiz. Müşterilerimizin marka imajı, vermek istedikleri mesaj, organizasyonun genel konsepti ve mekânların mimari özellikleri gibi birçok detayı değerlendirerek Organizasyona ait bir tema tasarımı yaparlar. Bu tasarımlar Işık, Dekor Sistemleri ,Sahne ve Oturum Planı ve görsel animasyonlara ait sunum ve planlamalardır.

Mekân Hizmetleri
Show Organizasyon Türkiye çapında önde gelen birçok otel, kongre ve fuar merkezi ile yaptığı anlaşmalar ile Müşterilerine mekân temini konusunda destek vermektedir.

En son teknolojiye sahip ekipmanlarımız, teknik uzmanlığımız ve deneyimli teknik kadromuzla anlaşmalı otellerimizde planlama aşamasından organizasyonun sonuna dek mümkün olan en yüksek standartta servis hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

HIZLI İLETİŞİM

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Formu doldurun yada aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşın. Konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

Diğer Hizmetler