Su Perdesi

Markanızı ve Ürününüzü Büyütün

Yüksek güçteki dalgıç pompalar ile açık alandaki Deniz, Göl, Havuzlarda su yüzeyinin üstünde yarım ay şeklinde oluşturulan sudan perdelerdir.Kapalı ortamlarda ise suni havuzlar oluşturularak suyun yukarıdan aşağıya düz bir şekilde akmasıyla oluşturulan sudan yüzeyler elde edilmesidir.

Bu tür perdelerimiz 6 mt. X 12 mt ebatlarından başlayarak hava şartlarına Göre 10mt x 20mt. Ebatlarına kadar ulaşabilmektedir. Oluşturulacak su ekranları üzerinde etkinliğin kapasitesine Ve kullanılacak ekranın ölçülerine göre yüksek Ansı Lümenli Projeksiyon Cihazları, PIGI, Slayt Gösterimleri, Lazer Sistemleri, Multimedia olarak her türlü Show un yapılması mümkündür. Oluşturulacak konsept içinde de Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Ses Sistemi, Işık Sistemi, Müzik Sistemleri, Pirotek ( Ateş Efektleri, Yağmur, Patlayıcılar) ve Havai Fişek efektleriyle organizasyonunuz çok daha zenginleştirilebilir.

Videoyu oynat

HIZLI İLETİŞİM

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Formu doldurun yada aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşın. Konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

Diğer Hizmetler