Profesyonel Havai Fişek Gösterileri

Profesyonel Havai Fişek Gösterileri

Profesyonel Havai Fişek gösterilerimiz, Yurt dışından özel olarak ithal ettiğimiz birinci sınıf ve kalitede ürünler ile yapılmaktadır.

Gösterilerimiz konusunda uzman ve ateşleyici yeterlilik belgesine sahip profesyonel ekibimiz ile uzaktan kumandalı sistemler eşliğinde gerçekleştirilir. Sektördeki yenilikleri sürekli takip eden firmamız, çağdaş iş anlayışı içerisinde pazardaki yeni talepleri karşılamak için kalite standartlarını yükselterek, yerli ve yabancı piyasalarda seçkin markalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Havai Fişek paketlerimiz çeşitli dakikalarda ve kullanılacak malzemenin yoğunluğuna göre hesaplanmaktadır.

Havai fişekler gök bombası ve kullanıma hazır seri atım yapabilen gök bataryalarının harmanlanması ile oluşturulur. Gösteride 40, 70 ,80, 100,150 ,200 metre yükseklikte çeşitli efektler oluşturan ürünler kullanılır.

Standart paketlerimiz haricinde Organizasyonun içeriğine göre önceden planlanarak ve gösterinin koreografisi ne uygun paketlerde hazırlanmaktadır. Belirlenen bütçelere uygun Havai Fişek paketlerimiz mevcuttur.

Gösterinin yapılacağı mekânın oranı ve çevre durumuna göre gösteri kalitesinin daha yüksek olması için ürün ve atış süresi değiştirilebilir. Âmâ hiçbir surette malzeme azatlımı yapılmaz. Sadece kullanılmaması gereken ürünlerin yerine kullanılacak malzeme arttırılır.

 

Videoyu oynat

HIZLI İLETİŞİM

7/24 Bize Ulaşabilirsiniz

Formu doldurun yada aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşın. Konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede size ulaşacaktır.

Diğer Hizmetler